Śmierć bliskiej osoby to wystarczająco trudne przeżycie dlatego nie dziwi fakt, że Polacy powszechnie decydują się na uniknięcie sytuacji, gdzie finanse stają się dodatkowym czynnikiem stresogennym..

Jeszcze 10 lat temu ubezpieczenia pogrzebowe były rzadkością.

Już teraz jednak tysiące ludzi stara się „zamrozić” obecne ceny, a tym samym zabezpieczyć się przed tym, co przyniesie przyszłość.

Obecnie organizacja pogrzebu oznacza poniesienie różnych kosztów, których nikt nawet nie bierze pod uwagę. Od kwiatów i catering do opłat za użytkowanie cmentarza – na które nie ma dofinansowania państwa – wydatki szybko się mnożą.

Prywatna polisa na życie może Cię przed tym zabezpieczyć. Będzie ogromną pomocą finansową i oszczędzi emocje Tobie i Twoim bliskim. Daje gwarancję, że koszty pogrzebowe nie poszybują w górę z biegiem czasu.

Jeśli nie posiadasz żadnych oszczędności, lub polisy na życie, wszystkie koszty spoczną na barkach Twoich bliskich.

Na szczęście mamy na to prostą odpowiedź.

Jak to działa?

  1. Wystarczy kilka złotych tygodniowo na polisę. Programy ubezpieczenia na całe życie są zaskakująco tanie.
  2. Bez badań lekarskich. Masz prawie zupełną pewność, że niepotrzebne będą żadne badania, a zawarcie polisy jest absolutnie bezproblemowe.
  3. Spokój ducha. Oszczędź sobie i swojej rodzinie niepotrzebnego stresu.
  4. Zamroź cenę już dziś, aby uniknąć podwyżki w przyszłości. Podejmując działania już dziś, chronisz siebie i swoją rodzinę przed spiralą opłat w przyszłości.

Jak zapytać o ofertę?

  • Krok 1 – Wskaż swoją lokalizację na mapie poniżej, aby uzyskać DARMOWĄ ofertę
  • Krok 2 -Po udzieleniu krótkich odpowiedzi, porównaj oferty ze swojej okolicy, aby wybrać najlepszą.

Narzędzie on-line służące do porównywania ofert firmy Experts in Money ułatwia zauważenie możliwych oszczędności z tytułu ubezpieczenia na całe życie oraz umożliwia otrzymanie szybkiej oferty